Návod používania webstránky

Jednoduchý návod ako používať túto webstránku, ktorá je bezplatná, t.j. neplynú pre Vás žiadne záväzky, či už finančné alebo morálne. Návod sa bude postupne dopĺnať a meniť, tak ako sa budú dopĺnať jednotlivé funkcie stránky. Tieto zmeny budú uvedené tiež v sekcii novinky.

REKLAMA

Registrácia

Jednoduchým kliknutým v menu na odkaz registrácia sa Vám otvorí stránka kde postupne vyplníte Vaše prihlasovacie a osobné údaje. Zafajknutím políčka vyjadrujete svoj súhlas so spracovaním Vašich údajov, ktoré budú použité výlučne na interné spracovanie a nebudú poskytnuté tretím stranám.

Polia označené červenou hviezdičkou * sú povinné. Údaje vypisujte pravdivo, hlavne čo sa týka mobilného čísla, ktoré je potrebné overiť krátkou bezplatnou sms správou. A až po overení mobilného čísla Vám bude umožnený plný prístup k stránke. Ak nemáte vlastnú emailovú schránku, založte si ju na niektorom z "free" serverov, s čím Vám ochotne môžem pomôcť.

Taktiež treba dať pozor na heslo, ktoré musí mať minimálne 6 znakov a email musí obsahovať znaky "@" a "."

Prihlásenie

Pri registrácii ste zadali svoje prihlasovacie meno a heslo. Ak ste úspešne overili aj Vaše mobilné číslo, v hornej časti vpíšte svoje prihlasovacie meno a heslo. Kliknutím na prihlásiť sa dostanete na plnefuknčnú stránku kde si môžete prezerať a objednať cestu priamo do alebo z Bratislavy.

Cesty

Po kliknutí v menu na odkaz Cesty z/do BA, uvidíte výpis všetkých aktualných ciest, ktoré sú v databáze. Jednoduchým kliknutým na nastúp, akoby ste nastúpili do auta a cestu v uvedenom termíne máte zarezervovanú.
Ak ste sa pomýlili, alebo na už Vami zarezervovanú cestu nemôžete nastúpiť, opäť jednoduchým kliknutím na vystúp sa odhlásite z tejto cesty.
Ak je v tabuľke uvedené obsadené, táto cesta je bohužaľ obsadená a v aute už nie je voľné miesto.
V tabuľke vidíte aj zoznam ostatných cestujúcich, kliknutím na ich prihlasovacie meno sa Vám otvorí stránka z ich profilom. Ak je na miesto cestujúceho uvedené obsadené, znamená to, že vodič dal k dispozícii menej ako štyri miesta.

Profil

Stránka profil je rozdelená na dve časti. V prvej, ktorú ovládate kliknutím v menu na môj profil uvidíte Váš aktuálny profil, kde v spodnej časti môžete tento svoj profil editovať/upraviť.
Ako bolo už vyššie spomenuté na stránke cesty vidíte zoznam ciest aj z ľudmi, ktorí už majú zarezervované miesto. Kliknutím na ich prihlasovacie meno uvidíte ich profil, ktorý samozrejme meniť nemôžete.
Časom pribudne aj pridavánie vlastnej fotografie do profilu, no ak by ste ju tam predsa chceli mať kontaktujte ma.

Odhlásenie

V hornej časti ako ste sa prihlasovali je tlačítko odhlásenie, kliknutím naň ukončíte činnosť na stránke a opäť sa vrátite do základnej podoby stránky. Pre opätovné plnofuknčné zobrazenie webstránky sa budete musieť znovu prihlásiť.